ACTION! (13.5.2019)
» more «

o společnosti

Vznik společnosti a trocha historie

Naše společnost vznikla v dubnu roku 2000 jako rodinná firma. Původním hlavním programem byly služby pro zahraniční pojišťovací společnosti, kdy ve spolupráci s Policií České republiky jsme se podíleli na minimalizaci škod v oblasti odcizených vozidel. Naše spolupráce spočívala v urychleném předání informací o nalezených odcizených vozidlech mezi PČR a zahraničními pojišťovacími společnostmi a hlavně v organizování návratu vozidel zpět k zákonnému majiteli.

V roce 2004 jsme zvítězili ve výběrovém řízení a stali se smluvním partnerem Magistrátu města Děčína, kde podle příkazů Městské policie Děčín jsme prováděli odtahy vozidel tvořící překážku silničního provozu a odtahy vraků vozidel.

Byli jsme také smluvními partnery Okresního soudu v Děčíně a Finančního úřadu v Děčíně.

V menší míře se naše společnost zabývala i ostrahou majetku a osob.

 

Současnost

Dnes je naším hlavním programem výroba kynologických potřeb jak pro profesionální sport tak i pro rekreační kynologii. Všechny naše výrobky jsou vyráběny i modifikovány podle nejčerstvějších zkušeností v kynologickém sportu. Naše produkty neustále vylepšujeme, hledáme kvalitnější materiály, rozšiřujeme možnost většího výběru barev a pracujeme na nových produktech.

 

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.
Najdete nás na Facebooku

Zero DC s.r.o. - Česky Zero DC s.r.o. - English Zero DC s.r.o. - Deutsch Zero DC s.r.o. - Pусский Zero DC s.r.o. - Français Zero DC s.r.o. - Espanol Zero DC s.r.o. - Italiano Zero DC s.r.o. - Slovensky Zero DC s.r.o. - Polski
Naše firma podala žádost o dotaci na projekt "Pořízení šicích strojů na výrobu kynologických a sportovních potřeb". V rámci projektu si pořídíme speciální šicí stroje na šití a na ořezávání. Díky modernizaci vybavení dojde k podstatnému zlepšení kvality výroby. Leader
EAFRD PRV MAS

Jak správně změřit psa

 

Videa - Jak správně změřit psa

Obvod krku

Obvod hrudníku

Délka zad od kohoutku ke kořeni ocasu