e-shop pro vaše mazlíčky od mistryně Evropy
v jízdě se psím spřežením
Dagmar Nešněrové
česky english

(16.6.2016)

» more

Náš sortiment
Filtr pro zboží:
Filtr 1 - účel:
Filtr 2 - velikost:
Zákazník je povinen seznámit se s podmínkami internetového obchodu.

Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Jak správně změřit psa quality special quality garanteed záruka quality

Zero DC s.r.o. - Česky Zero DC s.r.o. - English Zero DC s.r.o. - Deutsch Zero DC s.r.o. - Pусский Zero DC s.r.o. - Français Zero DC s.r.o. - Espanol Zero DC s.r.o. - Italiano Zero DC s.r.o. - Slovensky Zero DC s.r.o. - Polski
EAFRD PRV Leader MAS

Naše firma podala žádost o dotaci na projekt "Pořízení šicích strojů na výrobu kynologických a sportovních potřeb". V rámci projektu si pořídíme speciální šicí stroje na šití a na ořezávání. Díky modernizaci vybavení dojde k podstatnému zlepšení kvality výroby.

Úvodní strana - doporučené zboží
Sedák SPEEDY
cena od
47,-€ s DPH
Šejkr
cena od
7,-€ s DPH
Obojek GIGA - šíře popruhu 5 cm
cena od
18,-€ s DPH
Multifunkční sedák
cena od
40,-€ s DPH
Postroj COLORADO-MAX
cena od
15,-€ s DPH
AFTER DRINK
cena od
54,-€ s DPH
Vodítko agility COLOR
cena od
12,-€ s DPH
Obojek BLIZARD
cena od
18,-€ s DPH
Obojek podšitý
cena od
15,-€ s DPH

novinky

VOLNÁ POZICE - ŠIČKA + info o dodacích lhůtách (16.6.2016)

PŘIJMEME ŠIČKU!!

Do našeho Zero DC týmu přijmeme šikovnou šičku s praxí. V případě zájmu volejte paní Nešněrovou na tel. č. 604 724 959.


TERMÍN DODÁNÍ NAŠICH PRODUKTŮ JE TÝDEN - 21 PRACOVNÍCH DNÍ PODLE VELIKOSTI OBJEDNÁVKY.


Zero DC »

Vánoce!!! (2.10.2015)

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému množství objednávek a zkušenostem z minulých let Vám můžeme garantovat dodání objednaného zboží do 23.12. 2015 pouze u objednávek přijatých do 13.11. 2015. Po tomto termínu samozřejmě objednávky dále přijímáme, ale již nemůžeme zaručit dodání pod stromeček. Děkujeme za pochopení. »

postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy, kynologické potřeby

Naše firma vyrábí a prodává veškeré potřeby pro mushing, dogtrekking, agility, flyball, obecnou i sportovní kynologii. Naše postroje pro psy a obojky používají sportovci a kynologové na celém světě. Náš mezinárodně patentově chráněný postroj pro psy „Faster“ je v současnosti nejoblíbenějším postrojem mezi mushery z celého světa a znamenal revoluci v závodění se psy i sportovní kynologii. Tento postroj je použitelný nejen pro klasický mushing, ale i pro bikejoring, skijoring, canicross, i kategorii scooter.

V tažném postroji pro psy „Faster“ vybojoval v sezóně 2007/2008 trojnásobný mistr Světa a sedminásobný mistr Evropy Uwe Radant svůj další evropský titul v mushingu.

Stále více závodníků i kynologů používá ke zvýšení bezpečnosti svého psa za zhoršených světelných podmínek naše reflexní obojky. V postroji „Faster“ závodí i Roman Baláž, který je naším nejlepším závodníkem v dogtrekkingu. Zakladatelka a majitelka firmy Zero DC s.r.o. Dagmar Nešněrová, která je autorem postroje pro psy „Faster“ s ním zvítězila na mistrovství Evropy 2006 v Maďarském Bakonybel a v roce 2007 byla třetí na světě v italském Piandelagotti.

Naše postroje pro flyball používá české reprezentační družstvo Hop Trop Praha.

Dále vyrábíme a dodáváme obojky a vodítka pro psy všech velikostí a plemen, postroje podšité i nepodšité, zimní zateplené vesty, ohlávky pro psy - haltie, bezpečnostní vodítka, náhubky, rozdvojky, postroje pro snadnou chůzi s táhnoucím psem, potřeby pro „bojová plemena“, nášivky na obojky a postroje a mnoho dalšího. Šijeme pro evropské saňové psy a ostatní krátkosrstá plemena speciální tažné postroje, nabízíme i šití na míru přímo na vašeho psa. Jsme připraveni splnit každé vaše přání a výrobky upravit a vyrobit podle vašich individuálních potřeb, dle přání zákazníka zhotovíme i jiné rozměry postrojů, obojků a vodítek! Novinkou je námi produkované a vyzkoušené přípravky pro výživu psů, které ochrání nejen klouby a kosti vašeho psa, ale pomohou mu k rychlé regeneraci po fyzickém výkonu a samozřejmě také zvýší výkon vašeho psa při obecné i sportovní kynologii.

Věříme, že budete s našimi obojky, podšitými i nepodšitými postroji, vodítky, ohlávkami pro psy, potřebami pro mushing, dogtrekking, agility, flyball, obecnou a sportovní kynologii spokojeni stejně jako špičkoví sportovci, kteří je dnes používají a osvědčí se Vám při Vašich aktivitách se psy.