Nový postroj CROSSDC již v nabídce (5.2.2018)

Vážení zákazníci, náš nový postroj klasického střihu je již možno objednávat v sekci "POSTROJE PODŠITÉ". Mnozí naši zákazníci nás žádali o výrobu postroje klasického střihu.

Na základě těchto požadavků jsme vyvinuli nový typ klasického postroje křížového typu pod názvem CROSSDC.

Doufáme, že se vám nový typ klasického postroje bude líbit a dobře doplní naše dva „vlajkové“ postroje - FASTER a SHORT.

 

» více
Home - recommended products
Collar GIGA
Price from
18,-€ incl. VAT
Collar BLIZARD
Price from
18,-€ incl. VAT
Gly collar
Price from
15,-€ incl. VAT
SPEEDY canicross belt
Price from
47,-€ incl. VAT
SHAKER
Price from
7,-€ incl. VAT
Multifunction belt
Price from
40,-€ incl. VAT
AFTER DRINK
Price from
54,-€ incl. VAT

Novinka (10.1.2018)

Vážení zákazníci,

stále se snažíme o vylepšení našich výrobků jak v použití tak v designu a proto Vám představujeme nové nášivky, které již nyní uvidíte na některých našich výrobcích(postroj Short, Faster, pláštěnky, zimní vesty). Doufáme, že se Vám bude nové označení líbit.

Začátkem února čekejte na super nový tažný postroj, na kterém právě nyní intenzivně pracujeme :-)

 

»
Canicross tour s Fitminem (3.1.2018)

Dovolujeme si Vás pozvat na sportovní akci "Canicross tour s Fitminem " , kde je Zero DC jedním z hlavních sponzorů. Akce se skládá ze 3 závodů, které se konají 16.6.2018 (Liberec) , 18.8.2018 (Hrubá Skála), 29.9. 2018 (Ml.Boleslav) .

Více informací v odkazu :

 https://www.facebook.com/Canicross-tour-s-Fitminem-1928282264157534/

»
EET (1.3.2017)

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.

»
POSTROJE ŠITÉ NA MÍRU (22.12.2016)

Vážení zákazníci,

postroje na míru objednané od 1.1. 2017 JIŽ NEBUDE MOŽNÉ REKLAMOVAT (kromě práva z vadného plnění, viz obchodní podmínky). . Pokud budete chtít takovýto postroj ušít, změřte svého psa dle obrázku "JAK ZMĚŘIT PSA" co nejpřesněji. Také napište o jakou rasu se jedná, váhu ( váhu neodhadujte , pošlete jen v případě, že jste psa vážili v poslední době). Můžete uvést i věk.K výrobě postroje na míru je nutné uvést všechny TŘI ROZMĚRY!!!

Vážení zákazníci, TERMÍN DODÁNÍ NAŠICH PRODUKTŮ JE 7 - 21 PRACOVNÍCH DNÍ PODLE VELIKOSTI OBJEDNÁVKY.

»

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.
Najdete nás na Facebooku

Zero DC s.r.o. - Česky Zero DC s.r.o. - English Zero DC s.r.o. - Deutsch Zero DC s.r.o. - Pусский Zero DC s.r.o. - Français Zero DC s.r.o. - Espanol Zero DC s.r.o. - Italiano Zero DC s.r.o. - Slovensky Zero DC s.r.o. - Polski
Our company received an EU grant and obtained new industrial strength sewing machines to produce our pet supply products. These machines will improve efficiency of our order time, and improve both the quality and durability of our products. Leader
EAFRD PRV MAS

Individual custom-made list - download here (Excel XLS)

 

Videos - How to correctly measure a dog

Neck circumference

Chest circumference

Lenght of back from the shoulder to the root of the tail