ACTION! (13.5.2019)
» more «

pro obchodníky

Pokud máte zájem o velkoobchodní ceny našeho e-shopu, zašlete prosím e-mailem info@zerodc.cz váš živnostenstký list nebo výpis z obchodníku rejstříku a zaregistrujte se. Při registraci prosíme o vyplnění všech informací, zejména pak a DIČ. Poté vám bude po přihlášení zpřístupněna VO verze. Při každém nákupu se musíte přihlásit do Vašeho účtu.

 

Slevy

Nad 3000kč bez DPH - sleva 3% doprava zdarma

Nad 4000kč bez DPH - sleva 4% doprava zdrarma

Nad 5000kč bez DPH - sleva 5% doprava zdarma

Nad 6000kč bez DPH - sleva 6% doprava zdarma

Nad 7000kč bez DPH - sleva 7% doprava zdarma

Nad 8000kč bez DPH - sleva 8% doprava zdarma

Nad 9000kč bez DPH - sleva 9% doprava zdarma

Max sleva je 10% nad 10 000kč bez DPH - doprava zdarma

 

Konečné ceny našeho e-shopu s Vašimi prodejními  cenami se mohou lišit směrem dolů maximálně o 5%, cena nahoru ohraničena není.

 

Děkujeme a doufáme, že se vám bude příjemně nakupovat.

Dagmar Nešněrová a kol. Zero DC s.r.o.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.
Najdete nás na Facebooku

Zero DC s.r.o. - Česky Zero DC s.r.o. - English Zero DC s.r.o. - Deutsch Zero DC s.r.o. - Pусский Zero DC s.r.o. - Français Zero DC s.r.o. - Espanol Zero DC s.r.o. - Italiano Zero DC s.r.o. - Slovensky Zero DC s.r.o. - Polski
Naše firma podala žádost o dotaci na projekt "Pořízení šicích strojů na výrobu kynologických a sportovních potřeb". V rámci projektu si pořídíme speciální šicí stroje na šití a na ořezávání. Díky modernizaci vybavení dojde k podstatnému zlepšení kvality výroby. Leader
EAFRD PRV MAS

Jak správně změřit psa

 

Videa - Jak správně změřit psa

Obvod krku

Obvod hrudníku

Délka zad od kohoutku ke kořeni ocasu