ACTION! (13.5.2019)
» more «

AFTER DRINK 1500g

  • Proteino-sacharidový koktejl po zátěži nebo při celkové únavě urychluje regeneraci organismu.
  • Pro snadné rozmíchání s vodou nabízíme také šejkr, který má objem 700ml a má šroubovací uzávěr což umožňuje snadnou manipulaci.

Kat. č.varianta Cena s dph počet
1500 g 47.58,- €
  • Po každém fyzickém výkonu, nemoci, porodu a dalších vyčerpávajících prožitcích pro psa je potřebné dodat mu všechny spotřebované živiny a minerály. Náš After drink pomáhá odbourávat nejen kyselinu mléčnou ve svalech ale i velmi rychle doplní všechny potřebné látky spotřebované při výkonu, nemoci, porodu a dalších zátěžových situací v životě vašeho psa. Pro příklad bych uvedla, že po špičkovém výkonu na Mistrovství Světa naši psi na vazišti stále rotovali, kdežto psy našich soupeřů po vyčerpávajícím výkonu pouze leželi.
  • Koncentrát pro přípravu regeneračního protein-sacharidového koktejlu (23% bílkovin) s anabolickými účinky. Obsahuje vyváženou směs všech aminokyselin, vitamín B6 a draslík. Doplňuje zásoby glykogenu ve svalech a játrech a tím pomáhá předcházet katabolickm procesům. Obsahuje komplex proteinů a lipidů,které jsou zdrojem esenciálních aminokyselin a fosfolipidů, tj. základních složek pro obnovu poškozených buněčných membrán svalových buněk.
  • Díky čokoládové chuti je výrobek u psů velmi oblíben.

DÁVKOVÁNÍ:

  • 10-15 min po pohybové aktivitě nebo závodu: 10 g prášku (na 10 kg hmotnosti psa) rozmixujte ve 150-200 ml chladné vody.
  • Po vyšší zátěži nebo při celkové únavě doporučujeme 2 dávky denně Obsah 1500 g stačí pro přípravu 75 dávek pro 20 kg psa.

Fotogalerie
Poslat dotaz:
Všechny údaje jsou povinné

Váš telefon:


Váš e-mail:


Dotaz:

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.
Najdete nás na Facebooku

Zero DC s.r.o. - Česky Zero DC s.r.o. - English Zero DC s.r.o. - Deutsch Zero DC s.r.o. - Pусский Zero DC s.r.o. - Français Zero DC s.r.o. - Espanol Zero DC s.r.o. - Italiano Zero DC s.r.o. - Slovensky Zero DC s.r.o. - Polski
Naše firma podala žádost o dotaci na projekt "Pořízení šicích strojů na výrobu kynologických a sportovních potřeb". V rámci projektu si pořídíme speciální šicí stroje na šití a na ořezávání. Díky modernizaci vybavení dojde k podstatnému zlepšení kvality výroby. Leader
EAFRD PRV MAS

Jak správně změřit psa

 

Videa - Jak správně změřit psa

Obvod krku

Obvod hrudníku

Délka zad od kohoutku ke kořeni ocasu